DOPRAVA ZDARMA nyní na celý sortiment ILIN.cz!

DOCA 15000 QC

S powerbankou DOCA 15000 QC stačí 30 minut a můžete s mobilem vyrazit ven. Díky technologii QuickChargeTM nabíjí až 4× rychleji než běžná nabíječka.

 

849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Vyprodáno

DOCA 15000 QC je powerbanka pro ty, kdo nemají čas ztrácet čas. Plně ji nabijete už za 3 hodiny a za 30 minut s ní dobijete mobil na 50 % kapacity baterie. Prostě vám stačí půl hodiny na to, abyste připravili mobil na dlouhou cestu nebo ještě delší noc s přáteli. Na jedno nabití vám zvládne až 6× dobít mobil.

Powerbanka je vybavená dvěma vstupy: USB-C a microUSB. K jejímu rychlejšímu nabíjení můžete oba zároveň – oba podporují technologii QuickChargeTM. K nabíjení mobilu pak můžete využít adaptéry s USB-C koncovkou a Apple Lightinging konektor, které jsou v balení. 

Tak tedy – proč je DOCA 15000 mAh QC pro vás ta pravá?

  • Díky technologii QuickCharge nabíjí až 4× rychleji než nabíječka
  • Dobijete ji za 3 hodiny (5 hodin při využití jen 1 vstupu)
  • Kapacita 15000 mAh (mobil vám nabije až 6×)
  • Za 30 minut dobije 50 % baterie vašeho mobilu
  • V balení najdete adaptér s USB-C koncovkou a Lightinging konektorem
  • Ochrana proti přebití, přehřátí a přepětí

Garantovaný počet nabití

Přehled garantovaného počtu nabití nově zakoupené DOCA 15000 QC pro nejnovější telefony a tablety Apple iPhone, iPad či Samsung Galaxy.

Chybí v přehledu vaše zařízení a chtěli byste znát odhadovaný počet nabití? Ozvěte se nám!

PROČ VYBRAT PRÁVĚ DOCA 15000 QC?

4x Rychlejší nabíjení s Quick charge 3.0

Power banka podporuje Quick Charge™ 3.0 u všech portů - u obou vstupních i výstupního. Tato technologie umožňuje až 4-násobně rychlejší nabití vašeho zařízení v porovnání se standartní nabíječkou.

za půl hodiny bude dobito více než 50% kapacity každého telefonu do 3000mAh. Celkové dobití se dokončí do hodiny a půl.

To je užitečné v momentě, kdy si nemůžete vzít power banku do kapsy, ale potřebujete mít svůj mobil velmi rychle k dispozici.

 

K využití této technologie je potřeba podpora obou propojených zařízení. Jednu část už máte - powerbanku. Seznam dalších zařízení podporující Quick Charge™ najdete zde.

Quick Charge 3.0 je zpětně kompatibilní s dřívějšími generacemi této technologie. V případě, že zařízení nebude podporováno, rychlost nabíjení je automaticky snížena na 2A.

DOCA 15000 QC nabitá za 3 hodiny

Dvěmi různými vstupními porty (USB-C, Micro USB) lze power banku nabít za zlomek času oproti podobným produktům. Obě podporují QuickCharge a lze využít oba zárověň - v takovém případě bude power banka kompletně dobita do 3 hodin. V případě využití jednoho z nich bude power banka dobita do 5 hodin.

ADAPTÉRY V BALENÍ

Součástí balení je také sada adaptérů k přidanému microUSB kabelu. Prvním adaptérem přeměníte microUSB kabel na kabel s koncovkou USB-C. Druhý adaptér potěší uživatele „jablečných“ telefonů společnosti Apple – jednoduše tedy dobijete i svůj iPhone a iPad pomocí adaptéru s Lightinging konektorem.

Kategorie: Power banky do kapsy
Záruka: 2 roky
Baterie: Li-Ion
Velikost: 72 x 172 x 22 mm
Výstup: QC 3.0
Vstupy: 2x QC 3.0
Doba nabíjení: Do 5 hodin s jedním portem či do 3 hodin při použití obou portů
Hmotnost: 370g
Výkon: 55Wh (15Ah*3.7V)
Rozměry balení: 132 x 200 x 31 mm
Účinnost baterie: 85%
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: