Xiaomi Amazfit Bip Black

Kód: 6970100370768
1 780 Kč 1 471 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
23.10.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patříte-li mezi pohybově aktivní lidi, pro které je sport nedílnou součástí jejich života, chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip Black budou pro vás správnou volbou. Jsou nejen praktické, potěší vás také svým elegantním designem.

Jsou vybavený vším, co sportovní nadšenci potřebují. Nechybí funkce měření sportovních aktivit (aplikace vám nabídne několik možností pohybových aktivit, jako je například běh, běh na pásu, jízda na kole, chůze), sledování srdeční frekvence, GPS, kompas, barometr. Spodní část hodinek je opatřena integrovaným snímačem, který kontinuálně měří aktuální srdeční tep u vámi zvolené aktivity, Pokud polevíte v pohybu, chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip Black vám prostřednictvím funkce sedavé připomenutí připomenou, že je čas se opět vrhnout do pohybové aktivity.

S chytrými hodinkami Xiaomi Amazfit Bip Black můžete bez obav plavat či se potápět, můžete se s nimi pohybovat také v prašném prostředí, Tyto hodinky jsou totiž odolné vůči vodě i vůči prachu. Pokud se váš řemínek opotřebuje či jinak poškodí, nemusíte si dělat starosti, můžete ho totiž snadno a rychle vyměnit. Tyto chytré hodinky společnosti Xiaomi se mohou pochlubit obrovskou výdrží baterie, při střídmém používání vám vydrží až 45 dní.

Chytré sportovní hodinky Xiaomi Amazfit Bip Black vám poslouží nejen během pohybové aktivity. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth je snadno propojíte s chytrým telefonem, který pracuje s operačním systémem Android verze 4.4 a vyšší.

Rovněž oceníte barevný dotykový displej, upozornění na příchozí hovory, SMS, zobrazení aktuálního počasí a možnost měnit vzhled ciferníku.

Zařízení má zvýšenou odolnost vůči prachu, dešti, pocákání a nahodilému ponoření.
Zařízení by nemělo být používáno při koupeli/sprchování, plavání, v lázních, v sauně či jiném prostředí se zvýšenou vlhkostí vzduchu.

Při plaveckém tempu je tlak vody mnohem vyšší než při pouhém ponoření zařízení, proto zařízení nedoporučujeme na plavání, hrozí průnik kapaliny a nenávratné poškození zařízení.
Při koupeli/sprchování probíhají náhlé změny teplot kde tepelná roztažnost může poškodit lepící pečeť,
která zařízení zajišťuje zvýšenou odolnost. Šampóny, mýdla a jiné chemikálie jsou vysoce korozivní
a mohou zařízení i pečeť poškodit.

Jakékoli certifikace zvýšené odolnosti (IP) negarantují 100% odolnost vůči vodě/prachu za všech okolností.
Běžné opotřebení, čas a ostatní faktory mohou a budou snižovat odolnost zařízení proti vnějším vlivům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: