Velkoobchodní spolupráce

Spolupracujte s námi a rozšiřte svůj sortiment o naši nabídku! Jste živnostník, firma či jen příležitostně nakupujete nebo prodáváte spotřební elektroniku? Ozvěte se nám

Ověřený sortiment
Před uvedením produktu na trh věnujeme vždy několik týdnů internímu testování. Tím však naše snahy nekončí - sledujeme zpětnou vazbu našich zákazníků a díky skvělým vztahům s výrobci aktivně zasahujeme do vývoje k dalšímu vylepšení! Některé produkty se dočkaly již 3. generace
Produkty přizpůsobené pro ČR
Aktivně sledujeme co na trhu chybí a proto každý náš produkt v něčem vyniká. Jsme exkluzivní distributor DOCA pro Českou republiku a investujeme velké usilí k maximálnímu přizpůsobení každého produktu k českým podmínkám potřebám českých zákazníků.
Servis
K servisu našich produktů přistupujeme zodpovědně a s prioritou. Občas se to bohužel stane a v takovém případě je nejlepším řešením nám produkt zaslat a maximálně do 14 dnů opravený či náhradní produkt zašleme zpět.
Doporučované produkty
Naše produkty byly již otestovány více než 1000 zákazníky a doporučují je! Někteří z nich na základě zkušenosti, a v souvislosti s naším Affiliate programem, začali naše produkty aktivně propagovat. 

Staňte se naším parnerem!

Je pro nás důležité, aby produkty byly co nejvíce na očích. Pokud vás nabídka zaujala a máte nám co nabídnout, ozvěte se nám třeba hned! 

Nejsme přeprodejci, ale bedlivě se staráme o naší nabídku a postupně ji rozšiřujeme. Naše začátky byly věnované primárně power bankám DOCA, jelikož jako jedna z mála firem splnila naše očekávání a velmi rychle se přizpůsobila našim podmínkám. Aktivně testujeme nové potenciální produkty a značky - našim cílem je přinášet do ČR zajímavé značky s kvalitní nabídkou, které nemají vlastní distribuci. 

Fungujeme od roku 2015, máme 1000+ spokojených zákazníků a rádi přivítáme nové partnery!

 
  
 
 

 

Máme zájem o spolupráci

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

    Napsali o nás