DOPRAVA ZDARMA nyní na celý sortiment ILIN.cz!

Způsoby doručení

1) OSOBNÍ ODBĚR NA PARTNERSKÉ POBOČCE (ZDARMA, 30 Kč při objednávce do 500 Kč)

Zboží bude připravené na pobočce maximálně do 24 hodin od objednání. 

Adresa pobočky:
Chovatelské potřeby
Jaromírova 759/13
Praha

2) ZÁSILKOVNA (65 KČ/90 KČ)

Česká republika - 65Kč

Slovensko - 90Kč

Síť spolupracujících kamenných poboček, která v Česku disponuje svými pobočkami ve všech městech nad 7 tisíc obyvatel. Jednoduše si při nákupu zvolíte jakoukoliv pobočku Zásilkovny a během 1-2 dnů bude zásilka na daném místě připravena k vyzvednutí. V takový moment budete informováni potvrzovací SMS zprávou/e-mailem společně se speciálním heslem, který je potřeba k vydzvednutí zásilky.

Na vydzvednutí zásilky máte až 7 dní s možností prodloužení až na 21 dní. Prohlédněte si seznam všech poboček Zásilkovny.

3) ULOŽENKA (100KČ)

Síť výdejních míst, která ve spolupráci s HeurekaPoint a AukroPoint nabízí možnost vydzvednutí na svých pobočkách a výdejních automatech. Při nákupu si jednoduše zvolíte jakékoliv výdejní místo Uloženky, na které vám zásilku během 1-2 dnů připravíme. Informaci ohledně připravené zásilky dostanete SMS zprávou/e-mailem společně se speciálním heslem, který je potřeba k vydzvednutí zásilky. 

Na pobočkách Uloženky je možnost platby kartou či prohlédnutí zboží pod dohledem obsluhy. Na vydzvednutí zásilky máte až 7 dní s možností týdenního prodloužení. Prohlédněte si seznam všech poboček Uloženky.

4) ČESKÁ POŠTA (100KČ)

Objednávku do 24 hodin předáme České poště a vámi objednané zboží bude odeslané jako Dopočená zásilka. Během 2-3 dnů od objednávky by měla být zásilka doručena na vaší adresu či uložena na nejbližší pobočce.

5) KURÝR DPD PRIVATE (100KČ)

Kurýr zásilku doručí až ke dveřím do 2 pracovních dnů od objednání.

6) SLOVENSKÁ POŠTA (120KČ)

Objednávku předáme do 24hodin Slovenské poště a během 2-3 dnů bude doručené na jakékoliv místo na Slovensku.